Ana Sayfa » , , » Blaze to Win Kuloğlu'na rekoru kırdırtmadı

Blaze to Win Kuloğlu'na rekoru kırdırtmadı

blaze to win fotoyu önde geçerken
blaze to win fotoyu önde geçerken
2013 Çaldıran koşusunu Blaze To Win isimli safkan jokeyi Ahmet Çelik ile kazanmayı başararak Kuloğlu'nun rekor kırmasını engelledi.

Kuloğlununu en tempo verdiği yarışın son 100 metresindeki etkili atakları ile kazanan Blaze to Win performansı ile göz kamaştırdı.

2013 yılının en başarılı taylarından biri olan Kuloğlu ise uzun bir aradan sonra yarışı ikinci bitirerek tarihe geçme şansını kaybetti.

Bu önemli koşuyu Rain Over Me bu önemli koşuyu üçüncü olarak bitirirken,Suzi Gold isimli safkan ise hayal kırıklığı yaratarak yarışı dördüncü olarak bitirdi.

1600 metre çim pistteki Grup 1 mücadeleyi kazanan Blaze to Win'in yarışı bitiriş derecesi 1.36.54 olurken,ganyanı da 5.65 verdi

2013 Çaldıran Koşusu-Blaze to Win 
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk