Ana Sayfa » , » 2013 Kanuni Sultan Süleyman koşusu

2013 Kanuni Sultan Süleyman koşusu

2013 kanuni sultan süleyman koşusunu Yakupbey isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Yarışın sonları mühtiş bir mücadeleye sahne olurken yarışın sonucu foto finiş ile belirlendi.

Bu önemli koşuyu Kastal isimli safkan ikinci,Darfur isimli safkan üçüncü,Tozan isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdiler.

Yarış içinde adaptasyon sorunu yaşayan koşunun favorilerinden olan Tozan büyük bir hayal kırıklığı yaratarak koşuyu dördüncü bitirdi.

1500 metre kum pistteki bu koşuyu kazanan Yakupbey isimli safkanın bitiriş derecesi 1.39.66 olurken "ganyanı da 3.05" verdi.

2013 Kanuni Sultan süleyman koşusu-Yakupbey
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk