Ana Sayfa » , » 2013 Sonbahar büyük handikap koşusu

2013 Sonbahar büyük handikap koşusu

star gate fotoyu önde geçerken
2013 Sonbahar büyük handikap koşusunu Star Gate isimli safkan jokeyi Yücel Bilik ile kazanmayı başardı.

Viraj dönüldükten sonra temposu artan Star Gate erken öne çıksa da rakiplerinin ataklarına direnerek fotoyu önde geçti.

Bu önemli koşuyu Acıdereli isimli safkan ikinci,Big Apple isimli safkan üçüncü,Festük isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdiler.

2800 metre mesafedeki koşuyu kazanmayı başaran Star Gate'in yarışı bitiriş derecesi 2.57.45 olurne ganyanı da "10.35" oldu.

2013 Sonbahar büyük handikap koşusu-Star Gate
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk