2013 Topkapı Koşusu-Producer

producer fotoyu önde geçerken
2013 Enternasyonel Topkapı koşusunu Producer isimli safkan sonlardaki etkili sprinti ile kazanmayı başardı.

Fast Stars Line'ın tempo verdiği koşuda son virajı en sonda dönen Producer son 100 metrede çok güçlü ataklarla gelerek Chill The Kit'ı fotoda geçmeyi başardı.

Yarışın son metrelerine önde giren Chill The Kit ikinci,White Ram üçüncü,2 numaralı Astorya ise koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

En başarılı olduğumuz Enternasyonel koşu olduğunu söyleyebileceğimiz Topkapı koşusunda White Ram çok küçük farklarla üçüncü olurken,Astorya'da iyi koştuğu koşuyu dördüncü olarak bitirdi.

1600 metre çim pistte koşulan bu koşuyu kazanan Producer'in bitiriş derecesi 1.35.33 olurken ganyanı da 1.90 verdi.

2013 Enternasyonel Topkapı koşusu-Producer
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk