13 Eylül 2013 İstanbul At Yarışı Tahminleri

13 eylül 2013 istanbul altılısı
13 eylül istanbul altılısı

13 eylül 2013 cuma günü İstanbul Veliefendi hipodromunda koşulacak yarışlar 7 koşudan oluşuyor.

İstanbul programının altılı ganyanı saat 19:00 da başlayacak programın en önemli koşuları NURULLAH TOLON ve TÜNKUT AKSUNGUR adına düzenlenecek koşular.

Günün en dikkat çeken ve şanslı safkanı ise altılı ganyanın beşinci ayağında koşacak olan Bayhan olarak gözüküyor.

13 Eylül Cuma İstanbul Altılı yorumları;

1.Ayak;

Son koşularında rakiplerine göre daha iyi bir performans gösteren düzenli idmanlarında da iyi durumu ile 4 numaralı Lavanta bu koşudaki favorim.

7 numaralı Kış Gülü son iki koşusundaki dördüncülüğü ile bu safkanın en ciddi rakibi olacaktır.

3 numaralı Necme Kızı ve 6 numaralı Markus daha sonraki ihtimal olarak değerlendirilebilir.

2.Ayak;

Günün sürprize açık koşularından birin olan ikinci ayakta öncelik Gökhan Kocakaya avantajı ile 3 numaralı Akan Nehir ve son koşusundaki performansı etkileyici olan 6 numaralı Kapıkaya isimli safkanlarda.

Yarış hayatının ilk koşusunu kazanan 2 numaralı Rumeli Beyi,1 numaralı Afşinbey,5 numaralı Kandahar her an devreye girebilecek isimler.

Yarışa boş kiloyla katılan 12 numaralı Çaygülü yarışın sürprizini yapabilir DİKKAT.

3.Ayak;

Günün önemli koşularından biri olan TÜNKUT AKSUNGUR koşusunda Halis Karataş'ın tercih ettiği 1 numaralı Teo the Leo isimli safkan favorim.

Bu safkanın en ciddi rakipleri 3 numaralı Deluxe ve Selim Kaya avantajı,güçlü orjini ile 9 numaralı  Sundance Kit ve son koşusunu fotoda kaybeden formunu sürekli geliştiren 6 numaralı Breno olacaktır.

Bu dört safkan bu ayak için ayrım yapılmadan yazılmalıdır.

4.Ayak;

NURULLAH TOLON koşusunda son koşularında sert gruptan etkilenen ve başarılı olamayan 1 numaralı Miss Aleyna ve 6 numaralı Manoush arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir.

5.Ayak;

Her ne kadar ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan ve yarış içinde huysuzluk yapabilen 4 numaralı Bayhan'ın ben bu grubu rahat geçmesini bekliyorum ve sizlere banko olarak öneriyorum.

6.Ayak;

3 numaralı SYCOPHANO,1 numaralı MYTHOGENIC,5 numaralı SECRED FIGHTER ve 6 numaralı ŞURREŞ arasındaki zevkli mücadele birinciyi belirleyecektir.

koşunun bombasını hafif kilosuyla 11 numaralı WIND BOY yapabilir.

13 Eylül Cuma İstanbul Tahminleri(küçük kupon)

1.ayak; 4,7,3,6
2.ayak; 3,6,2,1,5
3.ayak; 1,3,9,6
4.ayak; 1,6
5.ayak; 4
6.ayak; 3,1,5,6

13 Eylül Cuma İstanbul Tahminleri(geniş kupon)

1.ayak; 4,7
2.ayak; 3,6
3.ayak; 1,3
4.ayak; 1,6
5.ayak; 4
6.ayak; 3,1,5

kupon bedeli ; 2,40 TL

Günün Bankosu; 6.koşu 4 numaralı Bayhan

Günün Sürprizi; 2.koşusu 6 numaralı Markus

Günün Bombası; 3.koşu 12 numaralı Çaygülü

Günün İkilisi; 5.koşu 1 numaralı Miss Aleyna / 6 numaralı Manoush

Günün Çiftesi; 1 koşu 7 numaralı Selected / 2.koşu 4 numaralı Lavanta
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk