2013 Boğaziçi Koşusu-Lost in the Moment

lost in the Moment fotoyu önde geçerken
8 Eylül 2013 Pazar günü İstanbul Veliefendi hipodromunda koşulan Enternasyonel Boğaziçi koşusunu 4 numaralı Lost in The Moment isimli safkan jokeyi M.Barzalona ile kazandı.

8 numaralı Ambivalent'in tempo verdiği koşuda son 100 metredeki bitirici sprinti ile Lost in the Moment fotoyu önde geçmeyi başarırdı.

Grubu arkalarda takip eden ve öndeki yüksek tempoya uymayan Lost in the Moment güzel bir yarış stratejisi ile bu önemli koşuyu kazandı.

Son virajı en sonra dönen Lost in the Moment son 200 metrede yol bulmayı başardı ve müthiş sprinti ile rakiplerini avladı.

Bu önemli koşuyu yarışa tempo veren 8 numaralı Ambivalet isimli safkan ikinci,Nymphea isimli safkan üçüncü,Talip Han isimli safkan ise koşuyu dördüncü olarak tamamladılar.

Kendi atlarımızın pek varlık gösteremediği koşuda birtek Talip Han çok yakın aralarla dördüncü olurken ne kadar kaliteli bir safkan olduğunu bizlere gösterdi ve gururumuz oldu.

Finiş bir 40 metre daha olsaydı Talip Han bu koşuyu kazanabilirdi sprintinde biraz geç kalsa da yine de önemli bir başarı gösterdi diye düşünüyorum.

2400 metre çim pistte koşulan koşuyu kazanan safkanı Lost in the Moment koşuyu bitiriş derecesi 2.28.87 olurken ganyanı da 2.75 verdi.

2013 Boğaziçi Koşusu-Lost in The Moment
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk