Ana Sayfa » » Sergen Yalçın At Almayı Düşünüyor

Sergen Yalçın At Almayı Düşünüyor

sergen yalçın at yarışı
Futbolculuğa olan yeteneği ve özel hayatı ile çok konuşulan şimdilerin aykırı yorumcusu Sergen Yalçın at yarışından kopamıyor.

Futbolculuk dönemlerinde at yarışı oynadığı için eleştirilen ve cezalandırılan Sergen Yalçın kendi adını taşıyan kendi atı Sergen ile pistlerde çok başarılı olmuştu.

Sergen'den sonra başarılı bir at alamayan ünlü spor adamı Kazım Baba'yı almaya karar vermişti.

Ancak tayın sorunlarının olması nedeniyle Sergen'in ; bu atı almaktan vazgeçtiği gelen haberler arasında.

Arayışlarını genişleten ve bu camiadan tanıdıklarına talimat veren Sergen Yalçın kısa süre içinde pistlerde damga vuracak bir at almayı düşünüyor.

Böylece at yarışı sergen yalçın arasındaki ilişkisinin son sürat devam ettiğini görüyoruz.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk