Ana Sayfa » » Selim Kaya Kurtel Ekürisine Transfer Oldu

Selim Kaya Kurtel Ekürisine Transfer Oldu

seim kaya kurtel ekürisinde
Günümüzün en önemli jokeylerinden biri olan Selim Kaya ana ekürisi Gülerceleri bırakarak bir diğer büyük eküri olan Kurtel ekürisine transfer oldu.

Bundan sonra öncelikle Kurtel ekürisinin atlarına binecek Selim Kaya'nın bu kararı senelerdir birçok birincilik ve kupa kazandırdığı "Gülerce ekürisi"nde büyük üzüntü yarattı.

Ancak Kurtel ekürisine ait bir safkanın koşmadığı koşularda Selim Kaya Gülercelerin atlarına büyük ihtimal binecektir çünkü senelerin getirdiği bir sevgi ve saygı var.

Bunun yanında Selim Kaya'nın Kurtel ekürisine transferi ile bu eküriye menajerlik yapan Süleyman Akdı ile yollar ayrıldı.

At yarışı camiasındaki dengeleri değiştireceğini düşündüğüm bu transfer ile gelecek senelerde kurtel Ekürisinin ismini kupalı koşularda bol bol duyabiliriz.

Hem Kurtel ekürisine hem de Selim Kaya'ya bu birlikteliğin başarılı olması dileklerimizi sunuyoruz.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk