Ana Sayfa » , , » Baba Mevlüt Uçanbey'den Rövanşı Aldı

Baba Mevlüt Uçanbey'den Rövanşı Aldı

baba mevlüt uçanbey

2013 Plevne koşusunu Baba Mevlüt isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanırken ezeli rakibi Uçanbey'den de rövanşı aldı.

Son viraj dönülürken liderliği alan Baba Mevlüt biraz dışarı doğru açılsa da bu önemli koşuyu Uçanbey'in yarım boy önünde bitirdi.

Rakibinin dışa açılması nedeniyle iç kulvarı tercih eden Uçanbey bu önemli koşuyu ikinci olarak bitirirken,Kurtel üçüncü,Kastal ise dördüncü olarak bitirdiler.

Yarışı kazanan Baba Mevlüt'ün bitiriş derecesi 2.19.03 olurken,Ganyanı ise 1.15 verdi.

Baba Mevlüt 2013 Plevne koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk