25 Ağustos Pazar İzmir Tahminleri

25 ağustos izmir yarış tahminleri
1.Ayak;

Altılı ganyanın ilk ayağında idman pistlerindeki görüntüsü ile dikkat çeken 3 numaralı  AFFANBEY ve son koşusu ölçü olmayan 1 numaralı URLA EFESİ öncelikle değerlendirilmesi gereken safkanlar olarak ön plana çıkıyorlar.

Bu atların eksik koşması halinde 2 numaralı KARAMÜRSEL ile son koşusunu kazanarak dikkat çeken 8 numaralı KUMRU HATUN devreye girebilirler.

2.Ayak;

10 numaralı TURABİ son koşusundaki birinciliğinden sonra idmanlarında da formunun devam ettiğini gösteriyor.

Bu pist ve mesafede son koşusunu tekrarladığında rahat kazanacaktır.Bu nedenle de sizlere günün bankosu olarak öneriyorum.

3.Ayak;

2 numaralı KRALBAY,7 numaralı SPRING BREEZE ile 1 numaralı ÇAKALTEPELİ bu ayak için yeterli olacaktır.

Bomba arayanlar Yarış hayatının ilk koşusunu koşacak 5 numaralı Bandırma Rüzgarı'nı değerlendirebilirler.

4.Ayak;

son yarışında elde ettiği ikincilikten sonra çalışmalarına hız veren ve galopları ile de dikkay çeken 5 numaralı GOLDEN VALLEY bu yarışı kazanmaya en yakın safkan olarak göze çapıyor.

Bu safkanın en yakın rakipleri 8 numaralı Like a Star,1 numaralı Prodom ve 4 numaralı Albitay olacaktır.

5.Ayak;

1 numaralı FAST OCEAN dişine göre grupta kazanma şansı yüksek bir safkan.

Bu safkan eksik koşarsa 7 numara ARSPET,6 numaralı WESTERN LADY ile 5 numaralı OVAL PEARL devreye girebilirler.

Bu ayağın bomba ismi Boş kiloyla koşacak olan 9 numaralı My Wood olabilir DİKKAT.

6.Ayak;

6 numaralı ÇAKIRIM sevdiği pist ve mesafede bu grubu geçmesini beklediğim bir safkan günün ikinci bankosu olarak sizlere öneriyorum.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk