Ana Sayfa » , , » 2013 Karayel Koşusunu HAKEEM Kazandı

2013 Karayel Koşusunu HAKEEM Kazandı

2013 karayel koşusu Hakeem
31 Ağustos 2103 Cumartesi günü koşulan Karayel koşusunun Hakeem isimli safkan jokeyi Selim Kaya ile kazandı.

Güçlü orjini ile dikkat çeken Hakeem yarış karakteri de gelişip tecrübe kazandıkça çok iyi koşmaya başladı.

Ve şimdiden 2014 Gazi koşusunun en önemli favorilerinden biri olarak da değerlendirilmeye başladı.

Bu önemli koşuyu Warrior Princess ikinci,Lyric isimli safkan üçüncü,Sea House isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdiler.

1300 metre çim pistteki koşuda Hakeem'in bitiriş derecesi 1.18.22 olurken ganyanı da 1,25 verdi.

Hakeem isimli safkan son yıllarda yetişen ve izlemesi çok keyifli safkanlardan biri olarak göze çapıyor ve bir şampiyon doğuyor diyebiliriz.

2013 Karayel Koşusu-HAKEEM
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk