Ana Sayfa » , , » 2013 Murat Yazıcı Koşusunu THOR Kazandı

2013 Murat Yazıcı Koşusunu THOR Kazandı

thor
Son günlerin formda safkanı Thor koşuları kazanmaya devam ediyor.

Uçanoğlu ve Baba Mevlüt gibi iki dev isimle koştuğu koşulardan sonra dişine göre rakipleri oldukça kolay geçen Thor 2013 Murat Yazıcı koşusunu da kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Kasap isimli safkan ikinci,Yolbulan isimli safkan üçüncü,Devkaya isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdiler.

Thor'un jokeyi Selim Kaya ile bu koşuyu kazanırken bitiriş derecesi 2.08.21 olurken ganyanı da 1.05 verdi.

2013 Murat Yazıcı Koşusu-THOR
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk