Ana Sayfa » , , » 2013 Kenan Binak Koşusunu SUZİ GOLD Kazandı

2013 Kenan Binak Koşusunu SUZİ GOLD Kazandı

suzi gold

2 yaşlı dişi ingiliz kısraklarının katıldığı 2013 Kenan Binak koşusunun Suzi Gold isimli safkan jokeyi Gökhan Gökçe ile kazandı.

Bu önemli koşuyu Adakarası isimli safkan ikinci,İpek Su isimli safkan üçüncü,Ascella isimli safkan ise koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

Son viraj dönülürken son sırada olan Suzi Gold son 200 metrede yaptığı muhteşem sprintle koşuyu kazanmayı başardı.

Suzi Gold'un bu koşuyu kazanırken bitiriş derecesi 1.25.11 olurken ganyanı ise 8.30 verdi.

2013 Kenan Binak Koşusu-SUZİ GOLD
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk