Ana Sayfa » , , » 2013 Orhan Efe Koşusunu Sanzatu Erhan Yavuz'la Kazandı

2013 Orhan Efe Koşusunu Sanzatu Erhan Yavuz'la Kazandı

sanzatu erhan yavuzla fotoyu önde geçerken
28 Ağustos 2013 tarihinde İstanbul Veliefendi Hipodromunda düzenlenen Orhan Efe koşusunu Santazu isimli safkan jokeyi Erhan Yavuz ile kazanarak birincilik serisine devam etti.

Yarışın sonlarında Sanzatu,Breno ve Tittle Holder isimli safkanların müthiş mücadelesi fotoda sonuçlandı ve Sanzatu burun farkıyla koşuyu birinci olarak bitirdi.

Koşuyu Breno ikinci,Tittle Holder üçüncü,Turkish Treasure isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdi.

Kariyerinin en formda dönemini geçiren Sanzatu Erhan Yavuz ile büyük bir uyum içerisinde bu koşuda zorlansa da fotoyu önde geçen safkan bu senenin sonlarındaki performansı ile parmak ısırtıyor.

Sanzatu'nun 1600 metre çim pistteki koşudaki bitiriş derecesi 1.35.87 olurken ganyanı da 1.30 verdi.

Viraj Dönülürken liderliği alan Breno yarışın son metrelerine kadar Sanzatu'ya dirense de yarışı kazanmadı ancak ilerleyen koşularda dikkat edilmesi gereken bir safkan olarak hafızalara kazındı.

Sansatu Orhan Efe Koşusu-SANZATU
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk