3 kasım Adana at yarışı tahminleri Spy X

1.ayak: 

Altılı ganyanın ilk ayağında çim pistteki son koşusunu kazanan GÖKMAVİSİ(4) iyi form durumu ile kazanmaya yakındır. NOISY BOY(5) en ciddi rakibidir. AKMEŞE(2) ve GREEN PUSS(3) sonraki ihtimallerdir.

2.ayak:

Kum pistteki son koşusunu kazanan USAIN(3) öncelikle değerlendirilmelidir. WHOS NEXT(1) ve MÜŞFİK HOCA(2) en yakın rakipleridir. DIDYME(9) sürpriz şansına sahiptir.

3.ayak:

Son koşusunda kum pistte üçüncü olan ALYETİŞ(4) iyi form durumu ile favorimizdir. ÖZÜM ÜLKÜ(8) ve YENİDÜNYA(2) ihmal edilmemelidir. DOĞU KIZI(3) sonraki ihtimallerdir.

4.ayak:

Start aldığı son koşusunda kum pistte dördüncü olan JUNIOR PIANIST(5) öncelikle değerlendirilmelidir. KAZİMBABA(1) ve CANIS MAJORIS(2) en yakın rakipleridir. RANDOM SCORE(3) sürprizde değerlendirilebilir.

5.ayak: 

Kum pistteki son koşusunda ikinci olan KISS OF STEPS(7) iyi form durumu ile kazanmaya yakındır. TINKERBELL(5) en ciddi rakibidir. ALAZ(1) ve SWARTHY(4) sonraki ihtimallerdir.

6.ayak:

Gecenin son koşusunda kum pistteki son koşusunda ikinci olan KARIK BEY(6) iyi form durumu ile favorimizdir. AĞABİŞKEK(1-8) en güçlü rakibidir. MELANCHOLY(13) ve DENİZ ASLANI(3) sürprizde değerlendirilebilir.

değerli yorumcumuz spy den adana yorumları ve analizleri
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk