Ana Sayfa » , » Turbo'nun yarış hayatındaki ilk koşusu

Turbo'nun yarış hayatındaki ilk koşusu


19.04.2008 tarihinde Ankara hipodromunda sahne alan Efsane arap atı Turbo maiden mücadeleyi uzak farkla birinci bitiriyor.

800 metre çim pistteki mücadeleyi çok rahat tempoda kazanan Turbo'nun bu yarışı bitiriş derecesi 0.51.04 olurken ganyanı da 2.00 verdi.

Turbo bu mücadeleyi jokeyi Ahmet Çelik ile kazanırken çok başarılı bir kariyer geçireceğini ve şampiyon bir safkan olacağının sinyallerini açıkça vermişti.

İşte Turbo'nun yarış hayatındaki ilk koşusunun son 600 metresi;

Turbo'nun ilk koşusu 
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk