Ana Sayfa » , , » Ayabakan pistlere bu koşu ile veda etti

Ayabakan pistlere bu koşu ile veda etti


Son yıllarda yetişen en önemli şampiyon safkanlarımızdan biri olan Ayabakan yarış hayatında koştuğu 15 koşunun 13'ünü birincilikle bitirmiştir.

Kaybettiği iki koşudan biri Çelikkan'ın tarihi zaferi,diğer ise bu konun hikayesini oluşturan sakatlandığı ve pistlere veda ettiği Veliefendi koşusu.

2800 metre çim pistte koşulan Veliefendi koşusunun ilk metrelerinden itibaren bir sorunu olduğu hissedilen Ayabakan son 600 metrede yarışı bırakmıştır.

Jokeyi Halis Karataş'ın durumu hissetmesi ile birlikte yarışı bitiremeyen Ayabakan çok erken bir şekilde kariyerine veda etmek zorunda kalmıştır.

Gerek Halis karataş gerekse de Ayabakan'ın ilgilileri çok yoğun bir şekilde eleştirilmiş özellikle mesafenin uzunluğu nedeniyle safkanın sakatlandığı öne sürülmüştü.

Bu önemli koşuyu İzbatur isimli safkan Kafkaslı'nın önünde kazanmıştır.

O koşuyu hatırlamak isteyenler için videoyu paylaşıyorum

Ayabakan son kez
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk