Ana Sayfa » , , » Spy X 4 kasım Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri

Spy X 4 kasım Şanlıurfa altılı ganyan tahminleri

spy x Şanlıurfa
1.ayak: Son startında çok rahat bir birincilik elde etmiş olan BAWIKAL (7) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. COŞKUNGIRL (3) ciddi rakibi olup PERVİNİM (9) ve BEST OF SABUR (2) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.ayak: Son startıyla dikkat çeken SATIROĞLU (9) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. BOKSÖRKAYA (4) ciddi rakibi olup TURBOKAYA (2) ihmal edilmemelidir. TORUN BERTUĞ (13) sonraki ihtimaldir.

3.ayak: Son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ACAR KIRNIÇ (4) ilk şanslı isimdir. SİHİRİM (2) ciddi rakibi olup ekürili FİKOKAYA (9-12) sonraki ihtimaldir. BUMİNŞAH (6) sürpriz şansına sahiptir.

4.ayak: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan SAHALARIN YILDIZI (11) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. DİLŞADOĞLU (2) ciddi rakibi olup ADEM HOCA (1) ihmal edilmemelidir. SON MARTI (4) sonraki ihtimaldir.

5.ayak: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız HAMMURABİ (1) etkili jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. KARA ÇOCUK (8) ve KAFKASLI (2) ciddi rakipleri olup HULİN (6) sonraki ihtimaldir.

6.ayak: Son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan FATE (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. GÜZELCAN (2) ve BYE CANIM (3) ciddi rakipleri olup FULL TIME HAPPY (6) sonraki ihtimaldir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk