22 kasım 2013 Bursa 6'lı ganyan tahminleri

spy x bursa yarışları
birinci ayak;

Kum piste yatkınlığı ile dikkat çeken Tumbul Yaprak(12) ve ekürisi ile birlikte Büyüktay(2-4) yarışı kazanma şansı yüksek safkanlar.

Yunak Canavarı'na(8) ilgilileri çok güveniyorlar safkan sürpriz yapabilir.

Baldura(1) idmanlarını yansıtırsa rahat kazanır diyenlerde var unutmadan söylemek lazım.

ikinci ayak;

Çim piste yatkın gözüken ancak orjini itibari ile kum pisttede iyi gideceğini düşündüğüm Rescator(3) ve Akjoltoi(1) rakiplerinin bir adım önünde isimler.

Boş kilosu ile Star of Street(10) ve Speed Break(2) kendilerine şans yaratabilirler.

üçüncü ayak;

Red Zeyteen(1) ve Wild Avalache(4) arasında geçmesi muhtemel bir koşu daha fazla at yazıp kuponu kabartmanın mantıklı olmayacağını düşünüyorum.

dördüncü ayak;

Bursa programının en güvenilir safkanı olarak gözüken Siverek Beyi (2) birincilik serisine devam edecektir.

Bu safkanı yıkıp paraya gitmek isteyenlere tavsiyem bu ayağı kapatmaları çünkü Siverek Beyi gelmezse diğer atların hepsinin geliri var.

beşinci ayak;

Kum pistte çok iyi koşuları olan Uçan Martı(5) ve son günlerin formda ismi Fatma Sultan(12) eşit şansa sahipler.

arka arkaya iyi koşular koşan Çoşartay(15),tabelanın yakınında bitirdiği koşulardan sonra bu koşuyu hedefleyen Bürkan(3),eküri avantajı ile Denizeri(6) daha sonraki ihtimaller.

altıncı ayak;

günün tahmini en zor koşusunda bu tarz mesafelerde iyi işler yapan Büyük Amed(2),son üçüncülüğü tatminkar olan Bonkos(3),Rail Bird(7) ve Dudrio(5) yazmanızı önereceğim isimler.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk