İzmir at yarışı tahminleri 3 ocak 2014

3 ocak 2014 izmir programı
3 ocak 2014 İzmir Şirinyer hipodromunda koşulacak yarış programı 7 koşudan oluşuyor.Bu koşular saat 17:30 da başlayacak altılı ganyan ise saat 18:00 da start alacak.

altılı ganyan dahilindeki 6 koşuya toplam 44 gibi az sayıda safkan katılacak.İlk beş ayak kapatıldığında ve son ayak tek atıldığında 480 TL lik bir kupon bedeli ortaya çıkıyor.

Benim önerimde bu yönde olacak altılı ganyanın son ayağında da 9 numaralı Saldıran'ın bu koşuyu kazanıp maiden dan çıkacağını düşünüyorum.

Bu nedenle de imkanı olanların denemesi gereken bir kuponu sizlere öneriyorum...

günün kuponu;

1.ayak; H
2.ayak; H
3.ayak; H
4.ayak; H
5.ayak; H
6.ayak; 9

kupon bedeli ; 480,20
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk