Ana Sayfa » , » 2014 Ersoylu koşusunu Turabi kazandı

2014 Ersoylu koşusunu Turabi kazandı


4 ocak 2014 tarihinde cumartesi günü Adana'da koşulan Ersoylu koşusunu Turabi isimli safkan jokeyi Mehmet Kaya ile kazanmayı başardı.

1500 metre kum pistte koşulan koşuyu kazanan Turabi'nin yarışı bitiriş derecesi 1.44.11 olurken ganyanı da 2.75 verdi.

Bu önemli koşuyu yarışın favorisi Orçun ikinci,Tunahanbey üçüncü,Ağınlı isimli safkanda koşuyu dördüncü olarak tamamladılar.

2014 ersoylu koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk