2 ocak 2014 izmir at yarışı tahminleri


2 ocak 2014 tarihinde İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenen yarış programı 7 koşudan oluşuyor.Bu koşular saat 17:30 da start alırken ; altılı ganyan saat 18:00 da başlayacak.

İkinci ayakta Kum pistte arka arkaya iki ikincilik elde eden FLOOD EMPIRE maidendan çıkacak gibi gözüküyor günün ilk bankosu olacaktır.

İkinci bankoda altılı ganyanın beşinci ayağında Halis Karataş ile yarışa katılacak Temelhan....

günün kuponu;

1.ayak; 2,3,4
2.ayak; 6
3.ayak; 1,2,3,10
4.ayak; H
5.ayak; 3
6.ayak; 1,3,8,9

kupon bedeli ; 14,40 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk