Ana Sayfa » , » 2013 Sapanca koşusunu Koyramert kazandı

2013 Sapanca koşusunu Koyramert kazandı


İzmit-Kocaeli hipodromunda koşulan Sapanca koşusunu Koyramert isimli safkan jokeyi Mehmet Kaya ile kazanmayı başardı.

1400 metre kum pistte koşulanan koşuyu kazanan Koyramert'in yarışı bitiriş derecesi 1.37.38 olurken ganyanı da 5.25 verdi.

Bu önemli koşuyu Gençtay isimli safkan ikinci,Anılbey isimli safkan üçüncü,Göreme isimli safkanda yarışı dördüncü olarak tamamladılar.

2013 sapanca koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk