Ana Sayfa » , , , » 2013 Peri Bacaları Koşusu-King Drok Kanatlandı

2013 Peri Bacaları Koşusu-King Drok Kanatlandı

king drok
24 ağustos 2013 tarihinde Ankara Hipodromunda koşulan Peri Bacaları koşusunu King Drok isimli safkan jokeyi Fuat Çakar ile kazandı.

Yarışın başlarında koşuya adapte olmakta zorlanan safkan ilk 100 metrede grubun 6-7 boy gerisinde kaldı.

Son virajı da en son sırada dönen King Drok son 100 metrede deyim yerindeyse kanat takıp uçtu.

Rakipleri ile arasındaki büyük farklı inanılmaz "sprint"i ile kapatan ve fotoda rakiplerini geçen King Drok 2013 yılının en flaş birinciliklerinden birini elde etti diyebiliriz.

Uzun süreler hafızlarda çıkmayacak bu koşuda Dansing River ikinci,Distand Rising üçüncü,Dark Magic ise dördüncü oldular.

King Drok'un bu yarıştaki bitiriş derecesi 1.32.75 olurken ganyanı ise 2.75 verdi.

King Drok Peri Bacaları Koşusu

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk