Ana Sayfa » , » Çifte Nedir-Nasıl Oynanır

Çifte Nedir-Nasıl Oynanır

çifte at yarışı
Çifte oyunu programda aktif edilen yarışlarda oynanan ve arka arkaya olan koşuların birincilerini bilindiğinde ikramiye kazanılan bir oyundur.

Çifte oyunu muhtemellere göre oynanan ve ganyan basma mantığında bir oyundur.Çiftesi 10 veren bir oyuna 10 TL basarsanız 100 TL kazanırsınız.

Örnek vermek gerekirse genellikle ganyan bayiinde 2/5 çifte 10 TL şeklinde oynanan bir bahis türüdür.

Yine de kupon doldurmak isteyenler ; altılı ganyan kuponundaki C kutucuğunu işaretlersiniz.Daha sonra hangi koşu ile çifteniz başlıyorsa onu işaretlersiniz.

Misli bölümünü de işaretledikten sonra koşu bölümünün ilk iki hanesine (yani 1.koşu ve 2 koşu) yazacağınız atları yazarsınız.

Bunun yanında çiftenin ilk ayağına 2 at ,ikinci ayağına tek at yazıp 10 misli yaparsanız kuponunuz 20 TL olur.

Örnek ; 2,5 / 1 10 misli = 20 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk