Ana Sayfa » , » Uğur Polat 3 Hafta Yok

Uğur Polat 3 Hafta Yok


Arka arkaya sıkıntılar yaşayan ancak bu sıkıntılarını atlatıp çok formda bir dönem geçiren Uğur Polat ne yazık ki yine büyük bir şanssızlık yaşadı.

26 Mart 2014 tarihinde çarşamba günü İstanbul 5.koşuda bindiği SUNLINE isimli safkanın start içerisinde şahlanarak yan yatması sonucu diz kapağı çıkan Uğur Polat hemen hastaneye kaldırılmıştı.

Doktorlar tarafından diz kapağı yerine oturtulan başarılı jokey Uğur Polat’ın en az 3 hafta at binemeyeceği öğrenildi.

Gelecekte ülkemizin en önemli ve sınıf jokeylerinden biri olacağını düşündüğüm Uğur Polat'a geçmiş olsun dikellerimi iletiyorum.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk