İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ 27-03-2014

27 mart 2014 tarihinde perşembe günü İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da start alacak.

İzmir Şirinyer hipodromundaki yarışlar saat 21:00 da sona erecek.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı White Lady isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda Heavy Lift gibi kaliteli bir ismin arkasında ikinci olan safkanın daha uygun rakiplerini geçmeyi başaracaktır diye düşünüyorum.

Günün sürprizini ise altılı ganyanın son ayağında start alacak olan 1 numaralı Dalgaların Sesi isimli safkanı öneriyorum.

İdmanlarına hız veren ve dereceli işler yapan safkanın Barış Kurdu ile çok iyi bir performans göstereceğini düşünüyorum.

İzmir at yarışı tahmini;

1.ayak; 3,4,5,1
2.ayak; 3,5,8
3.ayak; 1
4.ayak; 4,3,2
5.ayak; 3,2,1,5,6
6.ayak; 10,7,8,5,1

kupon bedeli; 45 TL
27 mart 2014 perşembe İzmir yarış programı
Paylaş :

2 yorum:

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk