ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 25-03-2014

25 mart 2014 tarihinde salı günü Adana Yeşiloba hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:30 da start alırken,altılı ganyan ise saat 18:30 da başlayacak.

Adana Yeşiloba hipodromundaki koşular saat 21:00 da sona erecek.

Birbirinden güzel koşuların koşulacağı yarışların en önemlileri ise söyle;
  • Çukurova Gazetecier Cemiyeti Koşusu
  • Atlar Sevgi İçin Koşuyor
  • Aladağlar Koşusu
Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Laser Girl isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu çok başarılı bir performans göstererek kazanan safkan çok iyi uyum yakaladığı Özcan Yıldırım ile kazanacağını düşünüyorum.

Bu safkanın dışında altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 2 numaralı Besleney'in günün bombasını patlatabileceğini düşünüyorum.

Bu nedenle de bu safkana kuponlarınızda mutlaka yer verin.

Adana at yarışı tahmini;

1.ayak; 10,11
2.ayak; 1,12
3.ayak; 1,2
4.ayak; 1
5.ayak; 1,2,3,9
6.ayak; 3,8,4,5,8,10,11,12

kupon bedeli; 12,80 TL

25 mart 2014 salı Adana Yeşiloba yarış programı
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk