Ana Sayfa » , » İzmit Kartepe'de Dev Ekran devrildi

İzmit Kartepe'de Dev Ekran devrildi


İzmit Hipodromunda finiş çizgisine yakın bir mesafede ve pistin hemen iç tarafında bulunan DEV EKRAN, fırtına şeklinde devam eden şiddetli rüzgarın etkisiyle devrildi.

Ara ara inanılmaz bir şiddetle devam eden rüzgara rağmen yarışların yapılacağı ve koşuların başlama saatinde herhangi bir değişiklik olmayacağı söylendi.

Ancak fırtına şiddetini arttırırsa güvenlik açısından durum değişebilir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk