Ana Sayfa » , » Cash Akçenin Zaferi 2014 Akdeniz Derbisi Koşusu

Cash Akçenin Zaferi 2014 Akdeniz Derbisi Koşusu

2014 yılı Akdeniz Derbisi koşusunu Cash Akçe isimli safkan jokeyi Mehmet Kaya ile kazanmayı başardı.

Celeritas isimli safkan ile eküri koşan Cahs Akçe'nin kazandığı koşuyu Suwako ikinci,Free Chi üçümnü,Glendor ise dördüncü olarak tamamladılar.

Aynı Derhadır gibi kolay kazandığı yarışlar sonrasında Glendor'da çok kötü bir performans ile göstererek hayal kırıklığı yarattı.

Ganyan; 4.00
Bitiriş Derecesi; 2.31.08
Farklar; 3,5 boy-1,5 boy-Burun

Yarışı izlemek için tıklayın


Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk