İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 26 MART 2014

26 mart 2014 tarihinde çarşamba günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı dokuz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 16:45 de start alacak,altılı ganyan ise saat 18:30 da başlayacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:00 da sona erecek.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ilk ayağında start alacak olan 2 numaralı Nearly Green isimli safkanı öneriyorum.

Sentetik kum pistte çok farklı koşan safkan uygun grup yakaladımı birinciliği çok rahat kazanıyor.

Bu koşuda da dişine göre rakiplerini usta jokey Halis Karataş ile rahat kazanacaktır diye düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Al Neri isimli safkanı öneriyorum.

Yarış hayatı boyunca katıldığı 3 koşuyu da kazanan safkanın bu koşuyu da kazanıp dörtte dört yapacağını düşünüyorum.

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; 2
2.ayak; 10,11,12,6,7
3.ayak; 2,7,5,1
4.ayak; 1
5.ayak; 1,3,4,6,7,8
6.ayak; 4,5,6,7,13

kupon bedeli; 30 TL


25 mart 2014 İstanbul yarış programı

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk