İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ 24 MART 2014

24 mart 2014 pazartesi istanbul yarış programı
24 mart 2014 tarihinde pazartesi günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 da start alırken,altılı ganyan saat 18:30 da başlayacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:00 da sona erecek.

24 Mart pazartesi İstanbul yarış programının en önemli yarışları Suadiye,Adil Tügel,Sarayburnu adına düzenlenen koşular.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ilk ayağında start alacak olan 1 numaralı Manoush isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu kazanırken oldukça iyi gözüken safkan jokeyi Gökhan Kocakaya ile de güzel bir uyum yakaladı.

Bu tarz mesafelede çok daha güçlü rakiplerle kıyasıya mücadele eden Manoush'un uygun rakiplerini rahat geçmesini bekliyorum.

Günün ikinci bankosu olarak ise altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 2 numaralı Başseklavi isimli safkanı öneriyorum.

Her ne kadar 148 gündür start almasa da Başseklavi bu gruptaki safkanın çok önünde bir kan hattına ve yarış tecrübesine sahip.

Bunun yanında Demi Reis ile de eküri koşuyor.

Ayrıca Başseklavi isimli safkanın 2014 Hatay ve Haralar koşusunu kazandığını hatırlatmakta fayda var.

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; 1
2.ayak; 6,4,1,2
3.ayak; 2,3,6
4.ayak; 1,2,3,4
5.ayak; 2
6.ayak; 8,6,4,2,7

kupon bedeli; 12 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk