Ana Sayfa » , » Enderefe Derhadır hegomonyasını kırdı-2014 Ergenekon Koşusu

Enderefe Derhadır hegomonyasını kırdı-2014 Ergenekon Koşusu

29 mart 2014 tarihinde koşulan Ergenekon koşusunu Enderefe isimli safkan Özcan Yıldırım ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Derhadır ikinci,Fenerlican üçüncü,Alişirinoğlu ise dördüncü olarak tamamladılar.

Halis Karataş'ın raporlu olması nedeniyle Selim Kaya'nın bindiği Derhadır'ın yedi koşuluk hegemonyası böylelikle kırılmış oldu.

Enderefe ise yarış içinde huysuzluk yapmadığında ne denli güçlü bir safkan olduğunu yarışseverlere hatırlattı diyebiliriz.

Yarışın bitiriş derecesi;2.10.39
Ganyan; 4.95
Farklar; 4 boy-Vaş-1,5 boy

Yarışı izlemek için tıklayın
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk