İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ 23 MART 2014 PAZAR

23 mart 2014 tarihinde pazar günü İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:30 da start alacak,altılı ganyan ise saat 15:00 da başlayacak.

İzmir Şirinyer hipodromundaki koşular saat 17:30 da sona erecek.

Günün önemli koşusu 4.ayak Güzelyalı Koşusu(Kısa Vade-6)

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan 1 numaralı Right or Wrong isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu 1400 metre kum pistte kazanan ve ondan bir önceki koşusunda Kuloğlu'na direnip 2 boyla arkasında 2.likte kalan safkanın uygun rakiplerini rahat geçeceğini düşünüyorum.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 7 numaralı Saltabaş isimli safkanı öneriyorum.

Eşrefpaşa koşusunda sert rakiplerinin yanında güzel bir dördüncülük elde eden(Sonalp-Şahpazlı-Yalımsoy) safkanın uygun rakiplerini geride bırakıp özlediği birinciliğe ulaşacağını düşünüyorum.

Ayrıca altılı ganyanın 3. ve 5. ayaklarının sürprize açık olduğunu düşünüyorum...

Günün İzmir Tahmini;

1.ayak; 1,3,8
2.ayak; 2,3,5,8
3.ayak; H
4.ayak; 1
5.ayak; 7
6.ayak; 3,11,12,13,6,8,9

kupon bedeli; 25,20 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk