Kocaeli İzmit at yarışı tahminleri 15-02-2014


15 şubat 2014 tarihinde cumartesi günü İzmit Kocaeli kartepe hipodromunda düzenlenecek yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:30 da start alırken,altılı ganyan saat 14:30 da başlayacak.

Programın ilk bankosu olarak altılı ganyanın ikinci ayağında Mehmet Kaya ile start alacak olan Kasaba Beyi isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunu kazanırken oldukça iyi gözüken safkan devam eden formu ile günün en şanslı safkanlarından biri olacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak da altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan Külünkoğlu isimli safkanı öneriyorum.

Son üç koşusunu rahat kazanan safkan kantarmasını tanıyan jokeyi Kadir tokaçoğlu ile yine fotolayacaktır.

günün kocaeli-izmit kuponu;

1.ayak; 4,5,6,1
2.ayak; 4
3.ayak; 2,3
4.ayak; 1
5.ayak; 1,2,3,4
6.ayak; H

kupon bedeli ; 22,40 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk