Bursa at yarışı tahminleri 14-02-2014 cuma


14 şubat 2014 tarihinde cuma günü Bursa Osmangazi hipodromunda koşulacak yarış programı sekiz koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 13:30 da start alırken,altılı ganyan 14:30 da başlayacak.

Programın ilk bankosu olarak altılı ganyanın ilk ayağında start alacak olan DenizEri isimli safkanı öneriyorum.

Son iki koşusunu kazanmayı başaran safkanın Bursa'nın en başarılı jokeylerinden biri olan Kadir Tokaçoğlu ile arka arkaya üçüncü birinciliğini alacaktır.

günün ikinci bankosu olarak ise altılı ganyanın dördüncü ayağında Akın Sözen ile start alacak olan Grey Coral isimli safkanı öneriyorum.

Yarış hayatı boyunca koştuğu yedi koşuda en üçüncülükle ayrılan ve üç birincilik elde eden safkanın uygun rakiplerini geride bırakacağı kanaatindeyim.

Günün bursa kuponu;

1.ayak; 4
2.ayak; 5,6,4
3.ayak; H
4.ayak; 2
5.ayak; H
6.ayak; 10,2,3,4

kupon bedeli ; 43,20 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk