Distant Rising sonunda kazandı


15 şubat 2014 tarihinde Adana hipodromunda koşulan Halis Karabudak koşusunu Distant Rising isimli safkan jokeyi Selim Kaya ile kazanmayı başardı.

Son viraj dönülürken liderliği alan ve yarışın sonlarında artan temposu ile yarışı kazanan safkan uzun süredir süregelen şanssızlıkları yenerek özlediği birinciliğe ulaştı.

bu önemli koşuyu Dark Magic ikinci,Aydemirbey üçüncü,Dayı da dördüncü olarak tamamladı.

1400 metre kum pistte koşulan yarışı kazanan distant rising'in ganyanı 1.65 verirken,bitiriş derecesi de 1.26.83 olarak belirlendi.

2014 halis karabudak koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk