Bursa at yarışı tahminleri 12-02-2014 çarşamba


12 şubat 2014 tarihinde çarşamba günü Bursa Osmangazi hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 14:00 da başlarken,altılı ganyan saat 14:30 start alacak.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak olan GümbürGümbür isimli safkanı öneriyorum.

2013 yılını süper bir şekilde noktalayan ve 2014 yılına da çok iyi bir başlangıç yapan safkan uygun rakiplerini geçerek birincilik serisine devam edecektir.

Birçok yarış otoritesinin de banko olarak verdiği GümbürGümbür yıkılırsa altılı para yapar sürprizcilere de ufak bir hatırlatma yapalım.

Bu safkanı yıkmak isteyenlere idmanlarında iyi gözüken ve bir patlama yapmasını beklediğim Canberat isimli safkanı öneriyorum.

Günün Bursa kuponu;

1.ayak; 1,6
2.ayak; 1,2,3,9,7
3.ayak; 1,2,3
4.ayak; 1
5.ayak; 1,2,4,5,8,9
6.ayak; 3,6,9,1

kupon bedeli ; 36 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk