İstanbul At yarışı tahminleri 12-02-2014


12 şubat 2014 tarihinde çarşamba günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı 8 koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 17:30 da start alırken,altılı ganyan saat 18:30 da başlayacak.

2 tane PRIVATE TENDER koşusunun yanısıra FERİT TANAÇAN,ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN koşularının olduğu program oldukça zevkli mücadelelere sahne olacak gibi gözüküyor.

Günün bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan Matador Yaşar isimli safkanı öneriyorum.

Uzun süredir ilgililerinin yoğun bir şekilde emek verdiği ve eski günlerine döndürmek için uğraştığı bu safkanın Halis Karataş ile yarışı kazanacağını düşünüyorum.

İdmanların oldukça iyi gözüken ve uygun grupta start alacak Matador Yaşar günün en şanslı ismi olarak gözüküyor.

günün istanbul kuponu;

1.ayak; 2,3
2.ayak; 1,2,4,5,6,15
3.ayak; 4
4.ayak; 1,2,6
5.ayak; 1,2,3,4,7
6.ayak; 2,5,6,16,10

kupon bedeli ; 45 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk