Ana Sayfa » , , » Derhadır 5'de 5 yaptı-ÇUKUROVA KOŞUSU

Derhadır 5'de 5 yaptı-ÇUKUROVA KOŞUSU


15 şubat 2014 tarihinde Adana hipodromunda koşulan Çukurova koşusunu Derhadır isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başardı.

Arka arkaya beşinci zaferine ulaşan safkan görüntüsü ile göz kamaştırırken yaz ayları ile birlikte ismini daha çok duyuracağının sinyallerini verdi.

Bu önemli koşuyu Fenerlican isimli safkan ikinci,İmparator isimli safkan üçüncü,tornacı ise yarışı dördüncü olarak tamamladılar.

1200 metre kum pistte koşulan koşuyu kazanan Derhadır'ın ganyanı 1.05 olurken,yarışı bitiriş derecesi de 1.23.15 olarak belirlendi.

2014 çukurova koşusu

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk