İzmir at yarışı tahminleri 13-02-2014 perşembe


13 şubat 2014 tarihinde perşembe günü İzmir Şirinyer hipodromunda düzenlenecek at yarışı programı 7 koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:00 de start alırken,altılı ganyan saat 18:30 da başlayacak.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın ilk ayağında start alacak olan 1 numaralı White Lady isimli safkanı öneriyorum.

Son ikinciliğinden sonra hız verdiği idmanlarında kendini geliştiren safkan kantarmasını iyi tanıyan jokeyi Özcan Yıldırınm ile bu yarışı kazanacaktır kanaatindeyim.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak 6 numaralı Festina Lante isimli safkanı öneriyorum.

İzmir yarışlarının en güçlü ve önemli safkanlarından biri olan ve son koşusunda bu gruptaki rakiplerinin birçoğunu çok rahat geçen Festina Lante usta jokeyi Halis Karataş ile fotoyu önde geçecektir.

günün izmir kuponu;

1.ayak; 1
2.ayak; 3,8,9,1,4
3.ayak; H
4.ayak; 1,3,6
5.ayak; 6
6.ayak; 1,2,3,4,8

kupon bedeli ; 30 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk