Ana Sayfa » , » İstanbul yarışları 60 dakika geç başlayacak

İstanbul yarışları 60 dakika geç başlayacak


İstanbul genelinde gün boyunca devam eden sis nedeniyle programdaki koşular 60'ar dakika rötarlı başlayacak.

Bu konu ile ilgili Tjk'nın açıklaması;

"Komiserler Kurulu Kararı ile; 19.02.2014 Çarşamba günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda yapılacak olan koşuların yoğun sis nedeniyle görüş açısının daralmasından dolayı 60’ar dakika ileri alınmasına karar verilmiştir."

Bu karardan sonra 19.02.2014 tarihindeki İstanbul programındaki koşular saat 18:30 da,altılı ganyan ise saat 19:30 başlayacaktır.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk