Kocaeli İzmit at yarışı tahminleri 18-02-2014


18 şubat 2014 tarihinde salı günü Kocaeli-İzmit Kartepe hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Yarış programındaki koşular saat 14:00 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 14:30 da start alacak.

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak 1 numaralı Morışık isimli safkanı öneriyorum.

Üst üste iki ikincilik elde eden safkanın bu yarıştaki rakiplerine üstünlük sağlaması normal sonuç olacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak da altılı ganyanın dördüncü ayağında start alacak 1 numaralı Muson Rüzgarı isimli safkan öneriyorum.

Son yarışında yarış içinde sıkıntılar yaşayan ve yarıştan buna rağmen beşinci ayrılan safkanın yeniden birinciliklerine geri döneceğini düşünüyorum.

günün kocaeli kuponu;

1.ayak; 3,4,5,6,1
2.ayak; 2,3,1,8
3.ayak; 1,2,3,4,5,7
4.ayak; 1
5.ayak; 1
6.ayak; 3,4,5,8,9,10

kupon bedeli ; 36 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk