19 subat İstanbul yarışları ertelendi


Gün içinde açıklama yapan ve yarışlrın 60 dakika ileriye atıldığını duyuran Tjk sisin görüş açısını daraltması nedeniyle yarışları erteledi.

Konu ile ilgili Komiserler kurulu kararı; 

"6132 sayılı kanuna dayanılarak çıkartılan At Yarışları Yönetmeliğinin 9/c bendi gereğince, 19.02.2014 Çarşamba günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda yoğun sis nedeniyle görüş açısının daralmasından dolayı tüm koşular 24.02.2014 Pazartesi gününe ertelenmiştir"
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk