Ana Sayfa » , » 2014 Osmaniye Belediye Başkanlığı koşusu

2014 Osmaniye Belediye Başkanlığı koşusu


18 şubat 2014 tarihinde salı günü Adana Yeşiloba hipodromunda koşulan Osmaniye Belediye Başkanlığı koşusunu Akila isimli safkan jokeyi Akın Sözen ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Cephei isimli safkan ikinci,Marvelou Girl isimli safkan üçüncü,Silver Shoes isimli safkanda dördüncü olarak tamamladılar.

1900 metre kum pistte koşulan koşuyu sonlardaki muhteşem sprinti ile kazanan Akila'nın yarışı bitiriş derecesi 2.04.47 olurken,ganyanı da3.95  verdi.

2014 Osmaniye Belediye Başkanlığı koşusu

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk