Taliphan-Celeritas-Divine Heart YOK

Taliphan-Celeritas-Divine Heart
2013 yılı yarışlarının en önemli üç safkanı olarak sanırım Talip Han,Divine Heart ve Celeritas olarak belirtilebilir.

Gazi Koşusu ve Mehmet Akif Ersoy koşularını kazanan DIVINE HEART,Başbakanlık ve TJK koşularını kazanan TALİP HAN,Kısrak ve Dişi Tay Deneme koşularını kazanan CELERITAS ne yazık ki senenin en önemli koşularndan biri olan 75.Cumhurbaşkanlığı Kupası koşusuna katılamayacaklar.

27 Ekim 2013 Pazar günü koşulacak koşuda bu üç safkanın olmaması yarışseverleri çok üzerken koşuya katılacak diğer safkanlarında şansını ciddi anlamda arttırdı.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk