12 ekim 2013 izmir at yarışı yorumları


1.ayak;

Altılı Ganyanın ilk ayağında bu grubun üstünde bir safkan olduğuna inandığım 5 numaralı QUEEN AMIDALA jokeyi Sadettin Boyraz ile fotoyu önde geçecektir günün bankosu olarak öneriyorum.

2.ayak;

Günün sürprize açık koşularından biri olarak gözüken bu yarışta 1 numaralı Lily Bos,6 numaralı Limonata,7 numaralı Green Queen,8 numaralı Yes Tütün ve 2 numaralı Bidevi ayrım yapılmadan kuponlara işaretlenmesi gereken isimler.

3.ayak;

Son yarışında sert gruptan etkilenen 2 numaralı Sonkalelim bilinen güç ve kalitesiyle favorim.

8 numaralı Canyiğit ve 7 numaralı Affanbey favorinin en ciddi rakipleri olurlar.

9 numaralı Taş Plak koşunun sürpriz ismi olabilir.

4.ayak;

Yarış hayatının ilk koşusunu uzak farkla kazanırken dikkat çeken ve pırıl pırıl bir tay olan 5 numaralı TRUE LEGEND bu koşuyu da kazanacaktır günün ikinci bankosu.

5.ayak;

Ankara Koşusunda üçüncülük elde eden 3 numaralı Rubicon bu gruptaki rakiplerin 3 gömlek üstün bir safkan.

Herhangi bir aksilik olmazsa bu koşuyu kazanacaktır günün üçüncü bankosu olarak öneriyorum.

6.ayak;

13 numaralı Yünlüce Kızı ve 4 numaralı Gülen Aslan eşit şans verdiğim isimler.

1 numaralı Kefal ve 7 numaralı Varoltay en ufak hata da devreye girerler.

2 numaralı Tokcan eküri avantajıyla sürpriz
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk