Ana Sayfa » , » Alaattin Küründük'e 10 gün at binmeme cezası

Alaattin Küründük'e 10 gün at binmeme cezası


1 Mayıs 2014 tarihinde perşembe günü İzmir Şirinyer hipodromunda koşulan 5.koşuda 4 numaralı King Strike isimli safkana binen Apranti Alaattin KÜRÜNDÜK 10 gün at binmeme cezası verildi.

Cezanın sebebi olan aprantinin son düzlükte hatalı kulvar değiştirip, yanındaki ata yaklaşmak suretiyle yarış usul ve esaslarına aykırı hareket etmesi” gösterildi.

Bu cezanın yanısıra yarışı üçüncü bitiren King Striker’ı dördüncülüğe atarak derece değişikliğine de gitti.

Alaatin Küründük kariyerinde 444 koşuda 28 birincilik,35 ikincilik,29 üçüncülük,29 dördüncülük elde etmeyi başardı.

Apranti bu sayılar ile %6 birincilik,%8 ikincilik,%7 üçüncülük,%7 dördüncülük yüzdesi yakalayıp %28 lik bir tabela yüzdesi yakalamıştır.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk