Ana Sayfa » , » Jokey Odasına silahla girildi

Jokey Odasına silahla girildi


Apranti Sercan Yılmaz,20 Nisan 2014 tarihinde Pazar günü sabah antrenmanına gelirken yanına silahını alan ve bu silahla jokey odasına giren Sercan Yılmaz'a 3 ay ceza verildi.

Adana Komiserler Kurulu tarafından tespit edilen olan sonucunda aprantiye verilen ceza kadar,silahla jokey odasına girmenin mantığı da çok konuşuldu.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk