9 MAYIS CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

9 mayıs 2014 tarihinde cuma günü İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenecek yarış programı yedi koşudan oluşuyor.

Programdaki koşular saat 18:30 da başlayacak,altılı ganyan ise saat 19:00 da start alacak.

İstanbul Veliefendi hipodromundaki koşular saat 21:30 itibari ile sona erecek.

Günün Önemli Koşuları;

1.ayak; Başlangıç Koşusu
2.ayak; Bakırköy Kaymakamlığı Koşusu
3.ayak; İstanbul Üniversitesi Veteriner Hekimliği Öğrenci Kongresi
5.ayak; Dinçer Cebeci Koşusu

Günün ilk bankosu olarak altılı ganyanın üçüncü ayağında start alacak olan 10 numaralı Rast isimli safkanı öneriyorum.

Bursa pistinde koştuğu Nilüfer Belediyesi koşusunu sonlardaki muhteşem sprinti ile kazanan Rast sevdiği mesafede usta jokeyi Halis Karataş ile bu koşuyu da kazanıp duble yapacaktır.

Günün ikinci bankosu olarak altılı ganyanın beşinci ayağında start alacak olan 3 numaralı Karabekmez isimli safkanı öneriyorum.

Son koşusunda foto önünde Campio'ya muhteşem sprinti ile hakim olan Karabekmez sadece bu koşunun değil 2014 Gazi koşusunun da favorilerinden biri.

Bu nedenle de bu koşuyu da kazanmasını bekliyorum.

Günün İstanbul Tahmini;

1.ayak; 10,11,1,5,2
2.ayak; 1,2,5,7
3.ayak; 10
4.ayak; 1,2,5,6
5.ayak; 3
6.ayak; 1,5,9,10,11

kupon bedeli; 24 TL
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk